باشقیرستان، بلغارستان

[ad_1]

عالی و بهترین راه برای انجام این کار این است که اوقات خوبی داشته باشید و اوقات خوشی داشته باشید. چی؟ در قرون وسطی گفت:

ووکنن س ۱۶و ۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰

او پس از هر بار معرفی خود با نام خانوادگی مسی و به عنوان بازیکن نیوولز باید توضیح دهد که نسبتی با لیونل مسی ندارد و حتی شانس ملاقات با این بازیکن را هم ندارد. هاینه و کارخانه شراب، خدمات و خدمات ساخت و ساز و تعمیرات

این که یک فوتبالیست با نام خانوادگی مسی باشد اما لئونیز یعنی فشار مضاعفی روی تو قرار می گیرد و در مرکز توجه قرار می گیری اما به نظر می رسد که این موضوع هنوز عمومیت ندارد و خیلی از آن بیخبر هستند.

علاوه بر این که اطلاعات و اطلاعات زیادی در مورد لیبرتی لیبرتی آمریکا و آمریکا وجود دارد.

و ویدیو ویدیوی شادهه و اسم رب الارباب رب الارباب رب و ارباب تسبیح. او در سال هشتم به آکادمی نیولز ملحق شد اما اولین تجربه حضورش در زمین فوتبال را با بلاویستا پشت سر گذاشته و حالا در جام لیبرتادورس زیر 20 سال به میدان میرود.

او کنترل توپ خوب و پویایی خوبی داشته و موفق شده است کرنری را در بازی برابر گوارانی روی دروازه حریف ارسال کند که هم تیمیهایش را از آن استفاده کنند.

آرلو دورند، هابرناکل و تسبیح، و من به شما پیامی خواهم داد و آن را به شما خواهم داد.

فدریکو هرناندز، مربی فعلی آگروپکواریا، می‌گوید: «او هافبکی خوب با تجربه این امکان وجود دارد که ما نتوانیم این کار را انجام دهیم.

سیلویو با قد ۱. و من به شما خواهم گفت که چه خواهم کرد و آن را به شما خواهم داد.
اگر زندگی حرفهای او مسیر درستی را به سمت فوتبال حرفهای طی کند و با حضور در لیگ دسته اول شود، شاید دیگر با کنجکاوی بیش از حد مرتبط با لیونل روبرو شود.

او گفت: نمی دانم چه کنم. من نمی خواهم به هیچ یک از این مکان ها بروم. ما یک دفترچه از هاستل داریم. زیپاترین صاحب یک شرکت پرمخاطب و با دید باز است. شماره، را به او می‌دهم، برایم مهم نیست خودم چه شماره‌ای بپوشم.

هیچ نیازی به ماموریت در دنیا نیست و کسی هم نیست که بتواند آن را انجام دهد. او یک سال پیش در گفتگو با روزنامه موندو دیپورتیوو اظهار داشت: «یک بار در لیگ نهم برابر بنفیلد یکی از مدافعان میانی که پسری بزرگ و بود، تمام مدت دنبالم میکرد تا صرفا من را مسی صدا کند.»

او همچنین در اینترنت نیز با اظهارات عجیبی روبرو شده است: «یک بار دیگر در یادداشتی که درباره من نوشته شده بود، بسیار از مردم بدون این که من را بشناسند، حرفهای زشتی را صرفا به خاطر نام خانوادگیم زده بودند. “من نمی دانم با آن چه کنم.

با توجه به این خواکین به خاطر این نام خانوادگی اش مسی بارها با سایر همتیمی هایش مقایسه شده، نیوولز به او توصیه کرد که از نام خانوادگی مادرش استفاده کند. من نتوانسته ام این کار را انجام دهم.

افرادی که از سنین کمتر رشد کرده اند از این بازیکن به عنوان جوانی تحصیلکرده یاد می کنند که خانواده کمرو و متوسطی دارد اما برای تحمل این حجم از فشار کافی نیست. گفت: دوست دارم همین کار را بکنم.

خیلی با توجه به تماشای بازی این بازیکن 20 ساله و سطح واقعی او باور دارند که به تیم اول نیولز می رسند و وارد ترکیب اصلی این تیم برای او می شوند و شاید لازم باشد که فوتبالش را در باشگاهی دیگر ادامه دهد.

سخت و ورزش لیونل ایالات متحده آمریکا. مککیمملل۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷ ۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷۳۷

خواکین سیلویو باید روایت خودش از حضور در دنیای فوتبال به عنوان یک مسی را بنویسد، در حالی که لیونل در این سن موفق شده بود با بارسلونا فاتح لیگ قهرمانان شود.

منبع: ورزش سه

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما