Ranji Trophy 2022: Cheteshwar Pujara به دلیل اردک اخراج شد زیرا بمبئی دنباله روی Saurashtra را اجرا می کند

[ad_1]

احمدآباد: چتشوار پوجارا روز شنبه پس از اخراج شدن بدون ایجاد مزاحمت برای گلزنان و دریافت خبر تبر از تیم آزمایشی هند به دلیل اینکه سائورااشترا مدافع عنوان قهرمانی در مسابقه گروه D Ranji Trophy توسط بمبئی که 44 بار قهرمان شده بود، مجبور به ادامه بازی در گروه D شد، یک وحشت وحشتناک را تحمل کرد. .

بمبئی پس از اعلام اولین اینینگ خود در 544 برای 7 سواری بر روی 275 سرفراز خان، سپس در روز سوم سائورااشترا را به مدت 220 با همراهی موهیت آواستی (4/56) و شمس مولانی (4/55) از بازوی چپ اسپینر کنار گذاشت. خرابکاران

پس از اجرای اجباری، سائورااشترا در اینینگ دوم به 105 رسید، بدون باخت در استامپ، با بازکنان اسنل پاتل (64 نه) و هارویک دسای (39 ضربه زدن) در چین.

با این حال، این آواستی بود که یک روز را به یاد آورد که در حالی که یکی از توپ ها را می زد، وارد شد و پوجارا قبلاً به دلیل عدم حرکت پا در پایش گیر کرده بود. او تنها از چهار توپ جان سالم به در برد.

در اقامت کوتاه خود، او کاملاً نامتعارف و آواستی به نظر می رسید، سپس با دوید و ویکت های بازیکنان ارشد آرپیت واساوادا و پراک مانکاد را از بین برد.

بمبئی تلاش خواهد کرد برای امتیازهای پاداش به دست آورد زیرا ساوراشترا هنوز باید 220 ران به ثمر برساند تا از شکست اینینگ جلوگیری کند.

در حالی که زمین بازی آسانی است و چیزی که مدافعان قهرمانی در اینینگ دوم فهمیدند، زمانی که هارویک و اسنل به راحتی با بولرهای بمبئی در 30 اور در جلسه آخر بازی کردند.

پیروزی بمبئی همچنین به این بستگی دارد که بولرهای پریتوی شاو در روز پایانی چقدر شاداب باشند تا 10 ویکت سائورااشترا را بردارند.

شاهرخ 148 توپ 194 پاور TN دهلی را پشت سر گذاشت

شاهرخ خان تازه از قرارداد یک میلیون دلاری به علاوه IPL و مدتی با کیفیت در میان بازیکنان جهان در رختکن هند، محصولات خود را با فرمت توپ قرمز با توپ 148-194 با شکوه نشان داد که باعث شد تامیل نادو در اولین اینینگ برتری مقابل دهلی را تضمین کند. جایزه قبلی.

شاهرخ که با تامی نادو در دردسر شدید به شماره هفت رسید، فشار را خیس کرد زیرا تنها 6 نفر از تبدیل اولین کلاس اول خود به یک دوبل فاصله داشت، اما تامیل را با 10 شش و 20 چهار ضرب در جلو قرار داد.

شاهرخ با استفاده از اهرم‌های بلند و قدرت بی‌رحمانه‌اش، به شش‌های تخت برخورد کرد که به سکوها برخورد کرد و بیشتر آن‌ها در قوس مستقیم بین طولانی و طولانی بود.

تامیل نادو با 75 برای دو نفر در روز سوم پس از پایان اینینگ های دهلی با 452 امتیاز، یک واکنش قوی در روز سوم مسابقه گروه الیت H انجام داد و شاهرخ 26 ساله پیشتاز بود.

تامیل نادو همه 494 دور قبل از نامگذاری استامپ بودند، و با کسب 42 ران، برتری حیاتی در مرحله اول را به دست آوردند.

بابا ایندراجیت باتجربه نیز کمک شایانی کرد و به 117 توپ از 149 توپ در ورزشگاه بارساپارا رسید که شاهد رگبار چهار و شش تایی بود و لباس فوق‌العاده از شمال کشور را حیرت‌زده کرد.

در روزی که واقعاً به شاهرخ تعلق داشت، کسی که توسط پادشاهان پنجاب به مبلغ 9 کرور در مزایده بزرگ IPL خریداری شد، ویکاس میشرا با بازوهای چپ به عنوان موفق‌ترین بول‌باز دهلی ظاهر شد و ارقام 6/108 را پس از یک مسابقه سخت به دست آورد. کار روزانه

پرادپ سانگوان، دریانورد باتجربه بازوی چپ، در 21 اور خود 107 دوش شکست، در حالی که همکار خود، کولدیپ یداو، 105 دوش از 18 اور را واگذار کرد، همه اینها به لطف ضربات تهاجمی دو نفر از ایندراجیت و شاهرخ بود که پس از 134 ران خود اضافه کردند. تیم فقط برای 162 ران پنج ویکت را از دست داده بود.

ایندراجیت قبل از اینکه به نیتیش رانا برسد، 17 ضربه چهار و دو شش ضربه زد.

بهترین اتفاق هنوز در راه بود زیرا شاهرخ 178 دوش با نارایانسوامی جاگادیزان، دروازه بان دروازه بان را انجام داد، که در حالی که از جنگ طلبی شریک خود از انتهای غیر مهاجم لذت می برد، با 50 توپ از 71 توپ وارد دروازه شد.

شاهرخ با 89 توپ به قرن خود رسید و در همین مسیر حرکت کرد تا نه تنها تیمش را از موقعیت دشوار نجات دهد بلکه سه امتیاز را برای آنها تضمین کند.

در دیگر بازی این گروه، شاتیسگر در عرض سه روز با 8 ویکت جارکند را شکست داد تا امتیاز کامل را به دست آورد.

امتیازات مختصر:

اینینگ اول دهلی: 452 همه اوت

اینینگ اول تامیل نادو 494 همه اوت در 107.5 اور (شاهرخ خان 194، بابا ایندراجیت 117؛ ویکاس میشرا 6/108).[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما