‘Dhoni به من گفت’: RCB pacer سراج فاش می کند که چگونه MSD حرفه خود را نجات داده است زیرا به او گفته شد پس از IPL ضعیف 2019 ‘خودرو رانندگی کند’

[ad_1]

محمد سراج، بازیکن هندی، می گوید که از او خواسته شد پس از یک فصل ضعیف IPL در سال 2019 با پدرش «کریکت را کنار بگذارد و اتومبیل رانی کند» و باعث شد فکر کند که دوران حرفه ای او در لیگ قبل از اینکه مشاور ام اس دونی به او کمک کند، به پایان رسیده است.

هفت ویکت سراج در 9 مسابقه با نرخ اقتصادی نزدیک به 10 نشان‌دهنده بازی فاجعه‌بار او در آن فصل رویال چلنجرز بنگلور (RCB) بود زیرا آنها شش بازی متوالی را در ابتدا از دست دادند و در انتهای جدول به پایان رسیدند. بدترین عملکرد او در مقابل نایت رایدرهای کلکته بود که در 2.2 اورهای 2.2 اور، که شامل دو پرتاب بود، پنج ضربه شش و 36 دوش خورد و کاپیتان ویرات کوهلی را مجبور کرد که او را از بازی بولینگ خارج کند.

“وقتی آن دو تیر را در برابر KKR زدم، مردم گفتند “کریکت را رها کن و برگرد و با پدرت ماشین سواری کن”. سراج به پادکست RCB گفت.

«از این دست نظرات بسیار زیاد بود. و مردم مبارزه پشت همه اینها را نمی بینند. اما یادم می‌آید وقتی برای اولین بار انتخاب شدم، چگونه ماهی بهی (MS Dhoni) به من گفت که به همه چیزهایی که مردم درباره من می‌گویند گوش نکنم.

تو امروز خوب عمل می کنی و ازت تعریف می کنن و اگه نکنی همون مردم ازت سوء استفاده می کنن. بنابراین هرگز آن را جدی نگیرید. و بله، همان افرادی که در آن زمان بی وقفه مرا ترول می کردند، می گویند “تو بهترین بولینگ بای هستی”. بنابراین، من می دانم. نظر هیچکس رو نمیخوام من همان سراجی هستم که آن موقع بودم. پیسر اضافه کرد.

این بازیکن 27 ساله از آن زمان به بعد راه طولانی را طی کرده است و یکی از سه بازیکنی است که توسط فرنچایز حفظ شده است و همچنان به دنبال اولین قهرمانی خود در لیگ پردرآمد است.

سراج سوار بر نمایش چشمگیر خود در فصل IPL 2020، اولین حضور خود در هند را در طول تور استرالیا این تیم انجام داد، جایی که جایگاه خود را با یک برد عالی پنج ویکت در آزمون پیروزمندانه گابا تثبیت کرد.

با این حال، در همان تور زمانی که سراج پدرش را از دست داد، با یک فاجعه شخصی روبرو شده بود. با محدودیت‌های سفر به دلیل همه‌گیری COVID-19، سراج نمی‌توانست پدرش را قبل از پرواز برای تور Down Under ببیند، زیرا او با تیم مستقیماً پس از پایان IPL در امارات متحده عربی به استرالیا پرواز کرد.

پدر در سال 2020 حالش خوب نبود. بنابراین هر وقت با او صحبت می کردم، همیشه در تماس گریه می کردیم. بنابراین من زیاد با او صحبت نکردم زیرا او مدام گریه می کرد و این باعث شد من احساس درماندگی کنم. سراج فاش کرد.

وقتی IPL تمام شد، هیچ کس به من نگفت که پدر به این شدت بیمار است. هر وقت زنگ می‌زدم یا می‌پرسیدم، می‌گفتند خواب است یا در حال استراحت است، بنابراین به آنها می‌گفتم باشه مزاحمش نشو. تنها زمانی که به استرالیا رسیدم متوجه شدم که پدر در چنین وضعیت بحرانی قرار دارد.

“من با تمام خانواده ام دعوا کردم … “چرا زودتر به من نگفتی”. آنها می گفتند ما نمی خواستیم روی حرفه یا تمرکز شما تأثیر بگذارد و این باعث عصبانیت من شد. به آنها گفتم اگر زودتر به من می گفتی حداقل قبل از عزیمت به استرالیا با او ملاقات می کردم.

وقتی بالاخره با من صحبت کرد، تمام چیزی که از من خواست این بود که روی بازی برای کشور تمرکز کنم، رویایم را برآورده کنم و کشور را سربلند کنم. این تنها چیزی بود که به یاد آوردم و این تنها دلیلی بود که به عقب ماندم…

روزی که او رفت، به رفتن فکر کردم، اما حرف های او تنها چیزی بود که باعث شد به استرالیا برگردم.

پدرش برای اطمینان از اینکه سراج به بازی کریکت و رویای بازی برای هند دست می یابد، تلاش زیادی کرد.

اگر عکس من بعد از اجرای خوب و ایستادن در آنجا (در اولین آزمایش) در حال خواندن سرود ملی، بریده‌های روزنامه‌ها را ذخیره می‌کرد. من او را با پیراهن هند در حال بازی برای این کشور می دیدم.

حتی وقتی سرود ملی را می خواندم سخنان او در گوشم زنگ می زد.

شایان ذکر است، سراج برای اولین بار توسط Sunrisers Hyderabad (SRH) در سال 2017 به مبلغ 2.6 کرور روپیه خریداری شد، اما در سال 2018، RCB به همان مبلغ طناب زد و از آن زمان سراج برای بنگلور بازی می کند. فرانشیز مبتنی بر او قبل از مزایده بزرگ، که قرار است در تاریخ 12 و 13 فوریه در بنگالورو برگزار شود، به مبلغ 7 کرور روپیه توسط RCB حفظ شده است.[ad_2]

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما