Bigg Boss 15: Shamita بعد از اینکه Tejasswi با او برخورد می کند، منفجر می شود. بر سر کاران فریاد می زند که چرا برای او موضع نمی گیرد

[ad_1]

دهلی نو: 150 روز درام، عرق و اشک، Bigg Boss 15 به فینال خود نزدیک می شود، جایی که شرکت کنندگان آخرین وظیفه این فصل را انجام دادند.

در اپیزود امروز، همانطور که سلمان خان در آخر هفته به آن اشاره کرد، هفته پایانی به “آم جانتا” اختصاص دارد، برای اولین بار در “BIGG BOSS”، مخاطبان برای رای دادن و نجات شرکت کنندگان مورد علاقه خود وارد خانه شدند.

برای کار نهایی، خانه به یک هتل BB تبدیل می شود که در آن شرکت کنندگان نقش کارکنان و مهمانان اقامت در آنجا را به تصویر می کشند.

شامیتا و تجاسوی که در طول فصل اختلافات مداومی داشته اند، نقش کارکنان هتل را در طول کار بازی می کنند. کاران که نقش یک مشتری را بازی می کند از تجاسوی می خواهد که او را ماساژ دهد. او تحت تأثیر مهارت‌های ماساژ تجاسوی قرار نگرفت و گفت: “کارمندان هتل آیسی کاونسی هوتی های، ماساژ یه باکواس کار راهی های”.

بعداً شامیتا تحویل می گیرد و کاران را ماساژ می دهد. تجاسووی ناامن می شود و به شمیتا طعنه می زند: «این کاران کوندرا است و نه راکش باپات. جدی گرفتن این کار دشواری است.» شامیتا با گفتن این که این فقط یک ماساژ است از خود دفاع می کند. چیزی که با حس شوخ طبعی شروع شد به عنوان دو شاخ قفل به وحشت کامل تبدیل می شود.

در حالی که شامیتا به رفتار با مهمانانش ادامه می دهد، تجاسوی نظر می دهد “خاله چاد گای او پ بهی” که باعث تحریک شامیتا می شود. شامیتا به تجاسوی می‌گوید: “این یک وظیفه است و شما کاری ندارید که من را خاله صدا کنید.” در حالی که شرکت کنندگان وظیفه نهایی خود را انجام می دهند، آیا شامیتا و تجاسوی می توانند اختلافات خود را حل کنند؟

بعداً شامیتا سر کاران کوندرا فریاد می زند که چرا برای او موضع نمی گیرد. او همچنین ادامه داد که کاران باید خجالت بکشی که به خاطر او برای من موضع نگرفتی، او پاسخی نداد.

بعداً تجا سعی می کند از شمیتا عذرخواهی کند اما او حوصله گوش دادن به او را نداشت.

در دور دوم کار به خوبی پیش رفت اما شمیتا و راخی نتوانستند امتیاز خوبی کسب کنند و در نهایت راخی از همین موضوع ناراحت بود. در حالی که شامیتا در حال گریه برای نمرات خود دیده شد و ادعا کرد که در زندگی خود چنین نمره های پایینی نگرفته است.

خب، امروز پاپ ها راخی را در خارج از ورزشگاه او مشاهده کرده اند و بنابراین کاملاً واضح است که تماشاگران زنده او را از خانه بیرون کرده اند.

در حال حاضر، هم خانه هایی که هنوز برای کسب جام می جنگند عبارتند از – پراتیک، نیشانت، راشمی، شامیتا، کاران و تجاسوی.

چه کسی جام را به خانه خواهد برد، خوب فقط زمان مشخص خواهد کرد؟

فینال بزرگ Bigg Boss 15 در 29 و 30 ژانویه، ساعت 20 فقط در Colors برگزار می شود.

تا آن زمان، با ما همراه باشید و به تماشای این فضا برای همه به‌روزرسانی‌های مربوط به Bigg Boss 15 ادامه دهید.[ad_2]

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما