Better.com به رهبری Vishal Garg 3000 کارگر از جمله زنان باردار را اخراج می کند

[ad_1]

دهلی نو: مدیر عامل هندی-آمریکایی ویشال گارگ، شرکت وام مسکن دیجیتال Better.com، نزدیک به 3000 کارمند خود را در ایالات متحده و هند از جمله زنان باردار و والدین در انتظار اخراج کرد.

قرار بود این اخراج ها روز چهارشنبه توسط شرکت اعلام شود، اما یکی از کارمندان به TechCrunch گفت که “آنها به طور تصادفی فیش حقوقی را خیلی زود منتشر کردند.” بنا بر گزارش‌ها، Better.com اخراج‌ها را برای 8 مارس برنامه‌ریزی کرده بود، اما زمانی که اخبار مربوط به تاریخ اولیه در رسانه‌ها به بیرون درز کرد، تاریخ را به 9 مارس منتقل کرد.

ظاهراً این شرکت فراموش کرده است که تاریخ برنامه روز کاری همراه خود را تغییر دهد و طبق گزارشات، کارمندان در ساعت 12 صبح روز 8 مارس (به وقت ایالات متحده) چک های پایان خدمت را مشاهده کردند.

به گفته کارمندان، چک های پایان خدمت بدون هیچ گونه ارتباط اضافی از سوی شرکت رسیده است. طبق گزارشات، بسته پایان خدمت 60 تا 80 روز حقوق است.

چندین کارمند به لینکدین رفتند تا تجربیات خود را از فرآیند اخراج با یک کارگر به اشتراک بگذارند که می‌گفت کامپیوترش در وسط پاسخ دادن به یکی از مشتریانش خاموش شد.

اریک بلاتبرگ، طراح ارشد محصول در Better.com به یک پست Slack اشاره کرد که در آن یکی از کارمندان از کوین رایان، مدیر مالی Garg و Better.com در مورد ارتباطات تجاری خواست تا مزایای پزشکی گسترده‌ای را برای همه زنان باردار که در روز زن اخراج می‌شوند، فراهم کند.

بلاتبرگ بعداً پستی را در پست لینکدین خود به روز کرد و نظر ویشال گارگ را بیان کرد. بلاتبرگ به نقل از گارگ گفت: “ما هزینه بیمه درمانی فعلی را در طول مدت و به مدت 36 ماه پس از ثبت نام کودک در 3-k پرداخت خواهیم کرد. اگر بهتر نیست، شخصاً هزینه آن را پرداخت خواهیم کرد.”

در دسامبر 2021، گارگ نزدیک به 900 کارمند خود را حتی پس از اینکه شرکتش که یک وام دهنده دیجیتالی وام مسکن است، اعلام کرد که مبلغی معادل 750 میلیون دلار از Aurora Acquisition Corp و SoftBank دریافت کرده بود، اخراج کرد.

در زمان اخراج‌های اولیه دسامبر، Better.com حدود 9100 کارمند داشت و چند نفر پس از آن کار را ترک کردند.

از قضا، گارگ پس از یک “وقفه” یک ماهه همچنان در راس شرکت باقی می ماند.

با ورودی های IANS

تلویزیون زنده

#لال[ad_2]

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما