هشادر هوشنشی؟ ایخ زدگی و ک ولاکسازمان هوشناسی الششدر با هشتر سه ستار نارنگی از امروز انژن شو.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به علت بارش برف، باران، رعد و برق، وزش باد، کولاک برف و مه نوار امروز شرقی خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری، جنوب شرق لرستان و نوار غربی، جنوب آذربایجان غربی، غرب کردستان. ، ش م م ال ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ش ش ش ش ش ش ش ، ش ،

دیده بهمن، ریزش سنگ، لغزندگی جاده‌ها و کاهش دید

بر اساس این گزارش امروز، در مناطق بیشتر کشور به جز استانهای سیستان و بلوچستان، هرمزگان، یزد، کرمان، خراسان جنوبی، جنوب فارس و بوشهر بارش برف، باران و وزش باد شدید موقتی را می دید.

همچنین شدت بارش‌ها امروز در شمال شرق خوزستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و جنوب رتا.

طبق گزارش هواشناسی، امروز به علت وزش باد شدید در جنوب خوزستان احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد و فردا جمعه نیز ادامه بارش ها در استان های ساحلی خزر، خراسان شمالی، شمال خراسان و همینطور در ارتفاعات استان های واقع در دامنه های جنوب البرز به شکل باران. و برف و در شمال غرب کشور بارش پراکنده برف رخ خواهد داد.

هیمینین یکی از مهم ترین افراد دنیاست.

بر اساس این گزارش، امروز در نیمه شرقی کشور و فردا جمعه در نیمه شرقی و استانهای واقع در جنوب البرز مرکزی وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گردو خاک کشف شد.

از فردا شاهد کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور پیش بینی آبهای غرب خلیج فارس امروز مواج خواهد بود، روز جمعه و شنبه نیز در خلیج فارس و تنگه هرمز این شرایط انتظار میرود در حالی که آبهای دریای خزر هم امروز و فردا مواج خواهد بود.

امروز در هوای ابری همراه با بارش باران و در مناطق شمال تهران به برف پراکنده انتظار میرود، دمای ۹ درجه بالای صفر و حداقل دمای بالای صفر به تهران خواهد رسید، هوا نیز به یک درجه زیر صفر میرسد فردا.

سردترین مرکز استان بجنورد با زیر کمتر از هشت درجه صفر، ارومیه درجه صفر، تبریز سه درجه صفر صفر و گرمترین مرکز استان بندرعباس با دمای 26 درجه بالای صفر و بوشهر با دمای 24 درجه بالای صفر در 24 ساعت گذشته به ثبت رسیده است. .

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channel