نشنایی با مهم ترین شهرهای هدف روسیه

[ad_1]

علاوه بر فدراسیون روسیه، ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا، ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا. الجزیره الجهرشه یکی از اعضای الشرح الشهرا و احمیته الشرح است.

اه گ ازارش ایسنا ب در گزارش الجزیره

عالیه خیلی قشنگه

شهر آل یاخ کلیسای عرفه السید

اطلاعات زیادی وجود دارد، بسیار سرگرم کننده و بسیار سرگرم کننده و بسیار سرگرم کننده و بسیار سرگرم کننده است. مامارق المناطق معارق معرق معروف معروف معروف تاریخی است. دانستن نحوه استفاده و نحوه استفاده از آن بسیار مهم است.

کیف در سال 1917 بعد از استقلال جمهوری خلق از امپراتوری روسیه مرکز جمهوری جدید قرار گرفت و شهر مهمی در جمهوری شوروی سوسیالیست شد و در سال 1934 پایتخت این کشور انتخاب شد.

ی‌یف همچنین بعد از فروپاشی شوروی سابق و استقلال استقلال در سال ۱۹۹۱ این کشور تعیین شد.

خارکف

دومین شهر بزرگ بعد از کیف به لحاظ مساحت و جمعیت می شود و بزرگترین شهر صنعتی، علمی و فرهنگی است که بزرگترین شهر دانشجویی قلمداد می شود و بیش از 40 مرکز عالی آکادمیک در این شهر قرار دارد.

این شهر در شمال شرقی در تلاقی دو رود لوپان و خارکف است و در قرن 17 تاسیس شد و تا ابتدای دهه هشتاد قرن 20 مرکز محلی بود و ساکنانش بیش از یک میلیون تن بودند و در آن 700 بنای یادبود به اضافه شدن موزه ها و تئاترها نمی دانم چه کنم.

نمی شود که مردم دنیا در میان آن باشند.

اودسا

یکی از شهرهای بزرگ جمهوری جمهوری است که در ساحل دریای سیاه واقع شده و مردم این شهر به زبان محلی و روسی صحبت می کنند و در آن دانشگاه های عده ای در بیش از 20 رشته و تخصص وجود دارد.

این شهر از کیف و خارکف سومین شهر بعد از جمعیتی است که بیش از یک میلیون تن جمعیت دارد و در این شهر چهار بندر و فرودگاه بین المللی وجود دارد و دارای ثقل اقتصادی و گردشگری است و به این دلیل که اکثر ساکنان محلی زبان رسمی هستند. من روسی هستم.

در کرن ۱۹ اودسا چارمین شهر بزرگ امپراتوری روسیه بعد از مسکو، سنت پترزبورگ و ورشو بود.

اودسا شهری معروف به لحاظ فرهنگش است و در آن نمایشگاه ها و موزه های متعدد وجود دارد و به بازیگران معروفش، شهر است که در آن زندگی می کنند و شاعر معروفی الکساندر پوشکین و نقاش معروف روسی فروبیل و غیره در آنجا زندگی می کنند.

اراماتورسک

او یکی از مهم ترین افراد جهان است.

او در سال 1868 متولد شد و در سال 1868 به دنیا آمد.

مريم

شهر ماریول در بخش جنوب شرقی ووکراین در منطقه دونتسک واقع شده و در گذرگاه آبی آزوف

این شهر نیز بزرگترین شهر صنعتی در حوزه دونتسک است و بزرگترین کارخانه های تولید فولاد و آهن را در خود جای داده و یکی از شهرهای آلوده به دلیل وجود تعداد کارخانه زیاد است.

لویو

با افزایش بحران بین روسیه و روسیه اسم شهر لویو (LVIV) در غرب مرزهای مشترک با لهستان زیاد به گوش میرسد، آمریکا و غربی سفارتخانه های خود را از کیف به شهر لویو منتقل کرده اند.

ساکنان این شهر 721 هزار و 510 تن طبق برآوردهای سال 2021 است و 88 درسد محلی ، 9 درسد روسیه و ی درصد لهتا

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliances
تماس با ما