لوله و اتصالات Sheet Cheet

لوله آذین در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین انواع لولههای پلیمری در اندازههای مختلف تولید و روانه بازار میشود. آذین لوله از مواد کوپلی پروپیلن راندوم تیپ 3 با نام اختصاری PPRC TYPE3 تولید می شوند. از این لوله به علت تحمل پذیری و مقاومت بسیار زیاد ، در ساختمان ها و گاز کشی نیز استفاده میشود. کاربرد رده ۲۰ این لوله ها بیشتر در گاز کشی داخل ساختمان و به شکل توکار مورد استفاده قرار می­گیرد. معمولاً توصیه می شود تا زمان اتمام لوله کشی فاضلاب در ساختمان انتهای باز لوله ها توسط درپوش بسته شود تا مصالح و اجسام خارجی به داخل لوله ها وارد نشوند.

هر چه سیستم لوله کشی ما وسیع تر باشد، تعداد اتصالات مورد نیاز نیز بیشتر خواهند بود. دلیل استفاده لوله بدون درز رده ۲۰ در گاز کشی ساختمان نیز به این دلیل است که، در صورت رخ دادن زلزله یا نشست ساختمان و یا تخریب آن، چون درز ندارند آسیبی که می­بینند کمتر خواهد بود. شما می توانید از اتصال زانویی لوله پلیکا در مواقعی که قصد چرخش در مسیر لوله کشی را دارید، استفاده کنید. در نتیجه از اتصال درپوش زمانی استفاده می شود که دیگر نیاز نباشد تا انتهای لوله پلیکا به لوله دیگر وصل شود. لوله مانیسمان رده 20 در مواردی که نیاز به تحمل تنش و فشار وجود ندارد مانند لولهکشی توکار، تأسیسات و لولهکشی شوفاژ به کار برده میشود. وجود خط راهنما در تمام لوله و اتصالات جهت افزايش سرعت و كيفيت لوله كشي . تمامی مواردی که خط تیره در قسمت قیمت گذاشته شده­اند به دلیل نوسانات ارزی بازار برای این نوع از لوله مانیسمان باید با تولید کنندگان داخلی تماس گرفته شود. همان طور که پیش از این گفته شد لوله های مانیسمان کاربرد زیادی در صنایع و مکان های مختلف دارد.

وحشتناک درباره لوله و اتصالات و آن باید Google|D Don’t Fall for this لوله و اتصالات Scam}

این معیار درواقع در سال 1939 توسط موسسه استاندارد آمریکا (American Nation Standards Institute),برای لوله های فولادی از سایز های اصلاح شده لوله های آهنی به وسیله کاهش اندکی در ضخامت جداره آنها (باثابت نگهداشتن قطر خارجی لوله) استفاده شد،به طوری که وزن واحد لوله ها با وزن لوله های آهنی(که دیگر تولید نمی شوند)یکسان در نظر گرفته شد. این لوله ها از پلیمر پلی پروپیلن ساخته میشوند. این لوله ها با بالاترین استاندارد وارد بازار لوله و اتصالات ساختمانی شدند.

اگر در این مطلب با ما همراه باشید، شما را با انواع اتصالات لوله کشی فاضلاب، به عنوان یکی از پرکاربردترین نوع اتصالات به همراه عکس آن ها آشنا می کنیم. از آنجا که لوله های پلی پروپیلن آذین لوله ضریب زبری پائینی دارند این ویژگی موجب کاهش افت فشار در سیستم لوله کشی ساختمان شده است و استفاده از اتصالات پلیمری، یکنواختی و هماهنگی مناسبی را بین لوله و اتصال بوجود آورده و آب بندی کاملی را ایجاد می کند .

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما