قانون 3 دقیقه برای سفارش بک لینک

اما چیزی که خرید لینک ورودی را مهمتر میکند درواقع این است که علیرغم ظاهر ساده این کار وجود هوشمندی بالای موتور جستجوی گوگل باعث شده است که در بسیاری از موارد خرید لینک خراجی نتیجه عکس دهد و رتبه سایت بدتر هم شود لذا کیفیت خرید یک لینک خارجی بسیار مهم است و باعث میشود به مرور زمان جزو نتایج صفحات اول گوگل باشید پس یک استراتژی سریعتر و موفق خرید لینک قوی و باکیفیت است. مثلا فکر می کنید اگر روی فلان مقاله صفحه اول باشید ترافیک بسیار بالایی رو دریافت خواهید کرد. اگر شما تصمیم دارید از این نوع بک لینک ها استفاده کنید، پس بدانید که خطر جریمه شدن ( پنالتی گوگل چیست ) را بسیار افزایش می دهید. این نوع بک لینک ها به سختی به دست می آیند ولی بهترین نتایج را برای شما به دنبال دارند. بک لینک ها نقش مهمی در نحوه رتبه بندی سایت شما توسط موتورهای جستجو دارند و متأسفانه همه آنها تأثیر مثبتی در رتبه بندی شما ندارند. هرچه رتبه شما بالاتر باشد ، بازدید سایت شما بهتر است ، نرخ کلیک شما بیشتر است. Th is post was c​reat᠎ed wi th GSA C᠎onte nt Generator Dem oversion​!

در صفحه اصلی این سایت ها تعداد بسیار زیادی لینک های خروجی وجود دارد (معمولا 25 تا 50 لینک خارجی و حتی بیشتر). خیر، معمولا شرکت ها برای مدل فروشگاهی یا خدماتی بودن سایت هزینه هایی را اضافه دریافت نمیکنند. گرفتن بک لینک از سایت هایی با ترافیک واقعی یک شیوه عالی برای حفظ جایگاه بالای شما در نتایج جستجو است. این شیوه بک لینک دادن بسیار بی معنی است. شما کافی است به سایتهای پربازدید سفارش بک لینک میدهید و از این طریق، خرید بک لینک به راحتی انجام میگیرد و نیازی به این که خودتان کاری انجام دهید نیست. بنابراین خرید بک لینک انبوه از هر شرکتی که در بازه کوتاهی این کار را برای وبسایت شما انجام میدهد، کار اشتباهی است. در سایت ایکس سئو : بهترین روش های لینک سازی خارجی که بهصورت خودکار انجام میشود در برنامه وردپرس و بهصورت حرفهای قابل انجام است. همانطور که گفته شد، پکیج های لینک بیلدینگ ایران وب لایف بعد از آنالیز وضعیت سئو خارجی شما و رقبا قابل ارائه می باشد. همانطور که در مقاله سئو چیست گفتیم، در بازاریابی اینترنتی یک وب سایت با رنک بالا و حجم قابل قبولی از ترافیک برای یک کسب وکار موفق نقشی حیاتی را به عهده دارد. مدیران بازاریابی و تبلیغات کسب و کارهای آنلاین از این امکان برای انتقال ترافیک بالا به سایت استفاده می کنند که کمک زیادی به بهبود سئوی سایت می کند.

آنکر تکست های شما بیشتر باید کلمات برند شما و یا کلمات کلیدی پرکاربرد کسب و کار شما باشند. همیشه سعی کنید که میزان لینک های آنکر تکست شما کمتر از 1% کلمات صفحه باشد. xseo.ir لینک سازی خارجی وبسایت باید سعی کنید تا از پخش کردن بیش از اندازه آنکر تکست در یک صفحه خودداری کنید، زیرا این موضوع به شما آسیب خواهد زد. پخش کردن نادرست و غیر اصولی آنکر تکست باعث می شود که شما از رتبه بندی گوگل محروم بمانید و حتی توسط گوگل جریمه شوید. بر این اساس، تعداد و کیفیت لینک های خارجی ( External Links ) برای یک وب سایت عامل مهمی در بهبود رتبه آن سایت است. این نکته را هم بگوییم که تأثیر این لینکها در بهبود رتبه شاید بهاندازه دریافت بکلینک نباشد اما بیاثر هم نیست. این موضوع یعنی این صفحه بکلینک و ترافیک بیشتری دریافت میکند. هرچه صفحه و دامنه سایت بیشتر باشد ، یعنی سایت معتبر تر است و کیفیت بک لینک نیز مناسب بوده است.

همچنین، دامنه صفحه بک لینک و دامنه ریشه سایت از اهمیت بالایی برخوردارند که در تعیین کیفیت لینک مؤثر هستند. آیا لینک ها به سایت های مجاز و معتبر داده شده اند؟ لینک های خروجی این سایت ها کاملا غیر مرتبط با هم هستند. ما به شما توصیه می کنیم که همه لینک های شما باید مرتبط با حوزه فعالیت شما باشند. ما به شما توصیه می کنیم پتانسیل سایت هایی که می خواهید انتخاب کنید را به خوبی تجزیه و تحلیل نمایید. ما به عنوان مشاور سئو توصیه می کنیم که رویکرد دومی را انتخاب کنید. در بعضی از سایت ها مثل مدیوم یا ویرگول که امکان نوشتن برای کاربران وجود دارد، خیلی به عنوان سو استفاده از این سایت ها و برای تبلیغ دست به لینک سازی می زدند که در صورت عدم نوفالو کردن لینک ها ضربه آن به سایت شما وارد می شود. این موضوع تنها حدس و گمان نیست و این یک واقعیت است که این نوع بک لینک ها می توانند شما را دچار یک جریمه دستی یا الگوریتمی موتورهای جستجو نمایند.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما