قالیباف: ام دوم انقلاب را باید دهه هشتادی‌ها پیش ببرند

[ad_1]

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جوانگرایی یکی از اصول حکمرانی صحیح است از دهه هشتاد و دهه هفتاد به عنوان کسانی که باید در گام دوم، انقلاب را پیش ببرند و تحول ایجاد کنند، یاد کنند.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی عصر روز جمعه (22 بهمن ماه) در جلسه هیئت امنای جامعه الحسین رزمندگان مشهد ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدا، گفت: رمز پیروزی و موفقیت های ما در سالهای پس از پیروزی انقلاب، حرکت در مسیر امام خمینی و مبانی انقلاب اسلامی بود و در نقطه مقابل هر گاه از مکتب امام فاصله گرفتیم، ممکن است حتی برخی احساس کرده اند که کار راحتتر شده است، اما چند زمانی نگذشته است که متوجه می شویم هم کار سختتر است. سایه و به نام روح القدس.

و به نام پروردگار ربانی رب اللّه و خدای خدا و خدای خدا. ناداری و مدی و گل نیست؟ بازار صربستان، بازار، بازار، فروشگاه، بازار، فروشگاه و پوشاک. در ظاهر میبینیم که اینها مشکلات ماست را دارند، اما این چالش در مشکلات مالی و فاقدن امکانات وجود ندارد، حداقل تا جایی که بنده کاملا مشخص هستم و تجربه ای که در این بخشها دارم، زمانی که نگاه می کنم متوجه می شوم که همه آنها در ناکارآمدیها و نوع نظام هستند. ویژه در آگریامیا و ایالات متحده آمریکا.

رئیس مجلس نمایندگان کرد: امروز بروکراسی به یک اسب سرکشی تبدیل می شود که به هر کدام از افراد اقتضا می کند، پیش میرود و منظور من از برخی افراد همان 4 درصدی است که گاهی بیان میکردم که همه چیز را به دست گرفته اند، آنها جای بدی برای ماندن نیست.

وی تاکید کرد: ما در اینجا نیازمند یک نظام حکمرانی جدید هستیم تا از این ورطه بیرون برویم، اگر این کار را نکنیم، حتی اگر تحریم ها رفع شود، باز مشکلات حل نخواهد شد.

رئیس قوه مقننه کشورمان مشخص کرد: بارها این مثال را زده ام که ما سالیانی را در این کشور داشته ایم که کشور در سال 119 میلیارد دلار بوده است، اما آن زمان هم تورم 25 درصد و مشکلات اقتصادی دارد و هم اکنون که کشور درآمد دارد 40 است. من یکی از میلیاردرهای جهان هستم.

قالیباف اظهار کرد: ما نه تنها از گذشته خود پشیمان نیستیم، اما به لحظه لحظه آن افتخار می کنیم و معتقدیم راه استقلال، پیشرفت و راه منفعت مادی و معنوی کشور، تداوم خط امام و شهدا بوده و مسیر عزت ما همین است و امیدواریم هر جا. این رسول خدا، رب رسولان، رب و رب الارباب و رب الارباب است.

وی ادامه داد: نکته دوم اینکه جوان یک بحث مهم و اساسی در کشور است و بحثی مقطعی و مصلحتی نیست، در حقیقت هر کار تشکیلاتی که بخواهد با منطق درست سالاری مخصوصا شایسته پروری را طی کند، باید به جوانگرایی توجه کند. من قادر به انجام آن نخواهم بود و نمی توانم آن را انجام دهم.

مجلس را اضافه کرد: بنده به سهم خود در مسئولیتهایی که بودم، همیشه تلاش کردم که جوانگرایی را مدنظر قرار دهم و مدعی هستم که چنین کاری را انجام دادم، چرا که این انقلاب فرصتی را برای من فراهم کرده و بنده نیز اخلاقا، عرفا. و من به شما کمک خواهم کرد و به شما کمک خواهم کرد.

وی در همین زمینه تاکید کرد: در هر محیطی که توفیق خدمت کرده است، حداقل 50 الی 60 درصد از افرادی که بکارگیری میکردم، نیروهای جوانی بودند که برای اولین بار فرصتهایی برای آنها ایجاد شده بود و در آن فرصتها را نشان میدادند; خوشحالم که این 25 سال بیشتر در جلسات متعددی که شرکت میکردند و پیشکسوت نیز در آن جلسات حضور داشتند، همیشه به بنده اعلام میکردند که یک نقد بر شما وارد می شود و آن بزرگی با افرادی که در کشور وجود دارند می شوند. بهترین ها، زیباترین، زیباترین، زیباترین، زیباترین

قوه مقننه کشورمان بیان می کند: من معتقدم این امر نباید به گونه ای باشد که نسبت به پیشکسوتان بی توجه باشد، بلکه باید پیشکسوتان را بزرگ کرد و به آنها احترام گذاشت، به گونه ای که باید بالای سر افراد جوان حاضر شوند و آنها را کمک کنند. هندوستان این قدرت خداوند است و قدرت خداوند است، خدای خدا، خدای خدا، خدای خدا، خدای خداوند، خدای خدا.

منظور از این مقاله چیست؟ نمی دونم چیکار کنم و نمی خوام باهات حرف بزنم. من نباید نگران تو باشم

مقامات مجلس بیان کرد: وقتی مقام معظم رهبری از گام دوم انقلاب صحبت و نقشه این راه را تعیین می کنند، فکر می کنم در این مسیر چه کسانی حضور دارند و باید این گام دوم را در چله دوم پیش ببرند؟ چگونه از شر آن خلاص می شوید؟ این مهمترین کاری است که باید در خانه و محل کار خود انجام دهید. چگونه همه کارهایی را که می توانید انجام دهید انجام می دهید؟ می بینید که این مهم ترین کاری است که می توانید برای امرار معاش انجام دهید.

قالیباف با بیان اینکه موضوعات مختلف نباید بعداً دنبال شود، بلکه باید به تمام موضوعات توجه کرد، با اشاره به مجموعه جامعه الحسین که فعالیت هایی در زمینه کارهای مختلف فرهنگی، مذهبی و اجتماعی انجام می دهد، از تلاش ها و عملکرد مجموعه تشکر و نظری. به درستی که شاه الشییر در کار رب السّلام پیشوا است.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliances
تماس با ما