(طراح)

[ad_1]

عبدالگریم ابوج الله تونست، باه قطایات، بای یارزویی

به گزارش فرارو، این جوان 34 ساله، اهل روستای سنیریا در استان قلقیلیه در شمال کرانه باختری، قطعات ضایعاتی را که از وسایل نقلیه جمع آوری کرده بود، روی سازه خاصی که خودش طراحی کرده بود، قرار داد تا به قول خودش رویای زندگی اش باشد. متاسفم.

من مردی پر عشق هستم و جلال خدا را به شما خواهم داد.

شما تنها کسی هستید که زندگی را دوست دارید. این بسیار مهم است که بدانیم چگونه این کار را انجام دهیم و چگونه آن را انجام دهیم.

عبدالگریم خاطرنشان مهیند عضو وزارت امور خارجه بوسنی و هرزگوین است.

این فلسطینی در حیاط خانه اش ماشین اسپرتش را بررسی می کند و میگوید: من سالهاست که موتور سواری می کنم و آرزوی من این است که یک جیپ چهار چرخ متحرک برای آفرود و کوهستان داشته باشم، اما گران است و از توانم خارج است.

علاوه بر این، دارای مشخصات بالا، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، پرسرعت، سرعت بالا، پرسرعت من با تو خواهم بود، به تو زندگی خواهم داد و به تو کمک خواهم کرد. بسیار مهم است که بتوانید مکان مناسب را پیدا کنید.

ابوحجله وسایل نقلیه خود را در داخل حوضچه عمیقی از آب در شمال کرانه باختری میراند و به سرعت از آن خارج می شود و از جاده های پر دست اندازه و صخره ها عبور می کند.

او میگوید: رانندگی در چنین جاده ها و کوههایی نیاز به هنر، تجربه و شناخت ماهیت وسیله نقلیه دارد، درست است که یک ورزش و ماجراجویی است، اما احتیاط کامل را میطلبد.

عبدالکریم افزود: آخر هفته را با خانواده خود در کوهستان میگذراند و میگوید: همسرم نیز عاشق این نوع وسایل نقلیه است، آخر هفته را در کوه میگذرانیم و به جایی که میخواهیم میرسیم.

ما خیلی با هم کار داریم.

وی ادامه می دهد: این خودروها به دلیل این که مکان های مشخص شده در مناطق هات هد هستند.

ابوجرزه یکی از اعضای وزارت آموزش و علوم است. او میگوید: بسیاری از کسانی که عاشق سوار شدن به این نوع وسایل نقلیه هستند به دلیل گرانی توان خرید آن را ندارند و امیدوارم بتوانم از آنها بسازم و در بازار داخلی به فروش برسانم.

او درباره ایمن خودروی ساخته شده نیز می‌گوید:

ابوحجله علاوه بر این خودرو برای دختر پنج ساله خود نیز یک وسیله نقلیه ساخته شده است.

[ad_2]

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما