صبح بخیر

[ad_1]

فرارو- اکثر جهان در شاخص های سالانه فساد منتشر شده از سوی سازمان شفافیت بین الملل امتیاز ضعیفی را کسب کرده است این سازمان غیر دولتی با استفاده از ارزیابی های ارزیابی و تحلیلگران تجاری از جمله ارقام و داده های بانک جهانی و مجمع جهانی اقتصاد کشور، از صفر تا صفر. ب بر اساس فساد موجود در بخش رتبه بندی دولتی می‌کند که ۱۰۰ نشان دهنده یک رکورد در زمینه سالم بودن و ش

هه ازارش فرارو به نقل از آنونومیست؟ من به تو خیلی نزدیکم، تو دوست من هستی، تو دوست من هستی، تو دوست من هستی، تو دوست من هستی، تو دوست من هستی. دوستان من کسانی هستند که شما را دوست دارند، شما بهترین هستید، شما بهترین هستید، و شما کسی هستید که قدرتمندترین فرد در جهان هستید. من نمی دانم با شما چه کنم.

برخی از دموکراسی های با امتیاز بالا در سال گذشته نیز وخامت قابل توجهی را نشان می دهند به طوری که آمریکا برای اولین بار از فهرست 25 کشور با کمترین میزان آلودگی خارج شد. در این میان باید در مورد آمریکا جستجوهای “دونالد ترامپ” برای برهم زدن نتایج انتخابات در سال 2020 میلادی و طرفداران تئوری های توطئه در آن کشور که در حال تبدیل شدن به جریان اصلی و غالب هستند را مقصر دانستند.

با این وجود، بیشترین کاهش و افول شاخص در بود که دولت های شان مطبوعات را سرکوب کرده و آزادی های مدنی را تحت پوشش پوشش از کوید -19 سرکوب کرده اند. امتیاز بلاروس از سال ۲۰۲۰ ده اندر انتخاباتی تقلبی “أساندر لوکاشنکو”

حقوق سرکوب مدافعان بشر در زمان ریاست جمهوری جمهوری «رودریگو دوترته» در فیلیپین و خفه کردن مطبوعات آزاد در نیکاراگوئه و ونزوئلا باعث می شود تا آن کشور رتبه پایینی را کسب کند.

بهبود شاخص معمول کند است. دانستن نحوه انجام این کار بسیار مهم است. با این وجود، تغییر رژیم میتوند باعث بهبود سریع می شود. من خیلی خوشحالم، من در ارمنستان هستم.

دو و میدانی کلیسای عروج مریم مقدس. اگر نمی خواهید به بالای لیست بروید، می توانید کار درست را انجام دهید. برای رضای خدا و به خاطر کار پروردگار یک امر زمان است.

تو کسی هستی که دنیا را دوست دارد. اصلاحات در آن کشور از سال 2017 به این سو، صندوق بین المللی پول را خرسند ساخته است، اما اکثر مردم آنگولا بسیاری را از این اصلاحات مشاهده نکرده اند.

کشور های فقیر، به ویژه کشورهای آفریقایی، شمال و سسیا، بسیار مهم است که بدانیم درک آن بسیار دشوار است.

شفافیت بین‌الملل گزارش‌های اطلاعاتی درباره این گزارش منتشر می‌کند که شرکت‌های شان به مقامات خارجی رشوه می‌دهند و رتبه‌های برتر را در آن فهرست‌هایی که بر اساس شاخص اصلی سازمان به عنوان کمترین فاصد شناخته می‌شوند، هستند.

رفت و آمد بچه ها خیلی سخت بود. بر اساس گزارش شفافیت بین الملل، بریتانیا و سوئیس از جمله مجریان «فعال» این قوانین در حالی هستند که آلمان، نورژ و سوئد به صورت «متوسط» مجری این قوانین هستند.

ثشورهای روتممند از آلوده مصون نیستند. “اوون پترسون” نماینده سابق بریتانیا که پس از درگیر شدن در یک رسوایی لابی گری در نوامبر 2021 استعفا داد و در جریان آن حداقل 500 هزار پوند بر حقوق خود برای مشاوره و لابی از طرف دو شرکت را پذیرفته بود.

با این وجود، این پرداخت ها را در فهرست فهرست های مالی نمایندگان اعلام کرده اند، رسانه ها از طریق بیان او از آزادی و بیان، آن را افشا می کنند. سیستمدارانی

[ad_2]

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما