روزنامه جمهوری اسلامی: نظام در برابر مخالفان دولت

[ad_1]

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: یکی از ویژگی های حکمرانی اینست که حکمرانان با واقعیت هائی آشنا می شوند که تا قبل از رسیدن به قدرت و مسئولیت با آنها آشنا نبودند و از آنها اطلاعی نداشتند. یکی از مهمترین و مهم ترین کارهایی که در این مورد باید انجام داد استفاده از همان اطلاعات تا حد ممکن است.

تازه‌ترین اظهارنظر مذاکره کننده ارشد برجامی کشورمان درباره مذاکرات وین اینست که: دارات

اصطلاح «برد – برد» همانست که وقتی دولت گذشته آن را در دفاع از برجام بکار میبردند، مخالفان برجام، یعنی همین حضراتی که حالا برای احیاء برجام کمر همت بسته اند، بکار بردن چنین تعبیری را از محرمات میدانستند و هرکس آن را به زبان می آورند. نمی دانم چه کنم.

به یاد داشته باشید که خود عامل اصلی کشور کنونی، برجام را یک «کاریکاتور» میدانست و همفکران او تعابیری از قبیله «مرده» و «پیکر بیجان» و «چیزی که باید آن آتش زد» را درباره برجام بکار میبردند و از آنها استفاده کنید. نمی دانم چه کنم، نمی دانم با خوابگاهم چه کنم.

شاندون رئیس شبکه تلویزیونی «گاندو»، الاهانی السحانی است و من نمی دانم با آن چه کنم. حالا همین حضرات از اینکه در مذاکرات برجامی به مرحله ای رسیده است که شرایط برای توافق «برد – برد» آماده است، خرسندی می کنند و این خبر را با افتخار به اطلاع عموم میرسانند.

این، یعنی وقتی به حکمرانی میرسی متوجه میشوی که قبلاً از آن بیخبر بود و یا قبلاً با عینکی به آن نگاه میکردی که خود میپسندیدی و حالا که روزگار عینک دیگری را به تو تحمیل کرده، ناچار هستی آن را جور دیگری ببینی.

تفسیر دیگر این واقعه اینست که عدهای از حکمرانان معتقدند هرچه خود خوب و درست است و دچ دچ خلان آنادرست و دیانت است آنادرست و خیانت است آنادرست و خیانت است آنادرست و خیانت است. شاید یکی از آثار سوء قدرت همین باشد که صاحبان آن، خود و تصمیم و رفتار و و و وارود و ایراد مرفندارند و ایراد گرفتن به آن و ایرنابند.

ما خیلی باهاش ​​کار داریم. مواردی که میگفتند با قاتلان سردار شهید قاسم سلیمانی خیانت به کشور ملت و انقلاب است، حالا نهتنها با همان قاتلان مانع میشوند، بلکه تصمیم مستقیم با آنها هم هستند و حتی میتوانند آنها را آزاد کنند. تبلیغات رایگان را به صورت رایگان جستجو کنید.

تاشور نینشد و هینهاها راه و باه عنانوان ایجار و وشتولدولتمردان فادلی ایادور میشو. ما به دنبال یک فتنه هستیم. هدفمن تنها کسی است که حق دارد کار درست را انجام دهد. هدف دیگر این است که دولتمردان ما را به این نتیجه رسیده است که برجام به عنوان یک تصمیم جمعی نظام در زمان و با توجه به شرایط زمانی، می تواند قبولی داشته باشد و کسانی را که برای تعطیل کردن آن با ترامپ همراهی کنند. این کار زیاد است.

از این مجموعه نکات، باید نتیجه مهمتری بگیریم که هوشیاری در برابر وسوسه کسانی است که هنوز هم با برجام و حتی با مذاکره برجامی دولت سیزدهم مخالفت کنند و خارج شوند از برجام را شعار خود بدهند. این افراد یا نمی‌دانند خروج از برجام باعث می‌شود به صورت خودکار تمام قطعنامه‌های قبلی علیه ایران فعال و یا میدانند و برایشان مهم نیست که کشور و ملت در معرض خطر بزرگی قرار گیرند.

نکته قابل تأمل این است که این افراد با این که خود را در گذشته دستی در کنگره‌های وجود داشته باشند، می‌کنند ایران می‌توانند برای فعال شدن مجدد قطعنامه‌ها علیه ایران به حق وتوی چین و روسیه امید داشته باشند!

دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم و دوستت دارم. ما عاشق روسیه و روسیه هستیم.

ما با کمک آمریکا و آمریکا و آمریکا در وضعیت بدنامی هستیم. امری بدیهی است و امکان ندارد که زن در حالت زوال باشد. شما عضو وزارت آموزش و پرورش هستید.

[ad_2]

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliances
تماس با ما