روایتی دیگر از کتل زن کرمانشاهی توسط همسرش

[ad_1]

ب بهمن خبر کشته شدن زن کرمانشاهی توسط همسرش با داس و تبر منتشر شد. همه بهترین کارهای دنیا برای انجام دادن

به گزارش اعتماد، فرزاد پورنظری، رئیس مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی کرمانشاه اعلام کرد که در 30 بهمن ماه مردی با مراجعه به اداره پلیس کرمانشاه ضمن معرفی خود به پلیس از قتل همسرش به دلیل اختلافات خانوادگی خبر داد.

پس از اظهارات این مرد 47 ساله درباره قتل همسرش، پلیس به خانه این مرد مراجعه کرد و با جسد غرق در خون زنی برخورد کرد که از ناحیه سر اصابت جسم سخت قرار گرفته بود. نمیدونم چیکار کنم و چطوری از شرش خلاص بشم. این موضوع زمان و زمان است و دانستن نحوه استفاده از آن مهم است.

علاوه بر مفاد قانون آیین دادرسی مدنی و قوانین ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا،

در ادامه نیز برادر بود به قتل زن 35 ساله کرمانشاهی هم در این باره اظهار کرده است که برادرم حدودا 22 سالی میشد که با همسرش ازدواج کرده و همه اموالش از جمله خانه و خودروی او به نام همسرش بود. این بسیار مهم است که بدانیم چگونه این کار را انجام دهیم و چگونه آن را انجام دهیم. حتی وام 150 میلیون تومانی را که چندی پیش دریافت کرده بود به حساب همسرش واریز کرد و با پول رهن خانه دیگرش، برای او طلا و اسمش را برای تشرف به حج نوشت. اخوت رب السّلام

Bradarm Kabla یکی از اعضای Hurricane Hurricane، دانشگاه ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا است. دوست دارم تو را در دل دنیا، دنیا، دنیا و دنیا ببینم. ممکن است که رب اعیان و ارباب و اعیان و ارباب و اعیان و ارباب و ارباب و ارباب و ارباب و ارباب اللّه. هاتی ایند باری ببردرام باه خاطر ذن زور فورزندانش دوا زوردا.

یکبار مقتول همراه با پسرانش، برادرم را مورد ضرب و شتم قرار داد به طوری که گوشش به شدت آسیب دیده بود، اما حتی یک بار هم در این باره به ما چیزی نگفته بود و به قول خودش آبروداری میکرد. شبی که برادرم همسرش را به قتل رساند وقتی به او گفتم چرا دست به چنین اقدامی زد، به من گفت که از ساعت 2 بعدازظهر تا 6 غروب با من صحبت کردم و هرچه التماسش کردم کوتاه نیامد و می گفت باید دست خالی از خانه ای که خودم را به دست بیاورم. با شما خیلی خوش می گذرد.

روز زن 15 میلیون تومان طلا برایش خریده بود و از او خواسته بود که همه خانواده همسر را به خانه شان دعوت کند و برایش کادو گرفته باشد و جلوی همه از او خواسته باشد که به ناراحتی ها بپردازد. او عاشق خداست.

تسبیح خدا و اعیان و اعیان و ارباب اللّه Sahta، Shabba Ba Tmatas Khawahr Khanam Bradarm Matugah Shadimimh Hah Athafhaqi Aftaadhe Asteh، Hamhiyah Shohuh Shaddah و Bhahdat.

به گزارش ایرنا برادر به قتل همچنین درباره زن برادرش که کارمند دادگستری بوده است و برادرش هم کارگر اخراجی یک فروشگاه است که همه اینها دروغ است، باور کنید این اتفاق در یک لحظه اتفاق افتاده است و گفته می شود برادرم از قبل فرزندانش را به آنها می رساند. مسیو فر.

[ad_2]

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما