داستین لینچ با آلبوم جدید & Killed the Cowboy& برچسب & برادر کشور& را به چالش کشید.

لس آنجلس – داستین لینچ قبل از ششمین آلبوم استودیویی خود به نام Kill a Cowboy، درگیری درونی را احساس می کرد.

این ستاره 38 ساله کانتری به بسیاری از اهداف خود دست یافته است: او دهه گذشته را صرف تامین امنیت بازدیدهای رادیویی کشور، میلیاردها در جریان و تور با لوک برایان، فلوریدا جورجیا لاین، برد پیزلی و کین براون کرده است. او توسط ربا مک انتایر به Grand Olde Opry معرفی شد. بعد از این همه این سوال پیش آمد که بعد از آن چه اتفاقی خواهد افتاد؟

من مجرد هستم، می دانید، در این مرحله از زندگی ام رویاهای زیادی دیده ام. اما سطح بعدی برای باز کردن چیست؟ می دانی، در زندگی من، من می خواهم پنج، 10، 20، 30 سال دیگر کجا باشم؟ او به آسوشیتدپرس گفت. “آیا با کسی است؟ آیا هنوز رایگان است و از ماجراجویی لذت می برم؟ بنابراین این نبرد مداومی است که من هر روز با خودم دارم (از) بهترین نسخه من چیست.”

عنوان آلبوم و تیتراژ برگرفته از این ایده است. آیا او گاوچران را می کشد یا سوار او می شود؟

اگر در سرتاسر “Kill a Cowboy” یک موضوع روایی وجود داشته باشد، آن گفتگو درباره زندگی خانوادگی و آسیب پذیری است که مستقیماً با هر برچسب “کانتری برادر” که می تواند یک پسر را در موسیقی کانتری آزار دهد، مخالفت می کند. در آلبوم نوشیدنی، رقص و سرگرمی سبک وجود دارد، اما او همچنین به طرفداران خود اجازه می دهد تا درون خود را دقیقاً در جایی که او قرار دارد احساس کنند و گاهی اوقات، یافتن جای او شگفت آور است.

همچنین به این معنی است که برنامه‌های او به فرصت‌هایی تبدیل می‌شوند تا «دختران و پسران مجردی را که به برنامه‌ها می‌آیند و خودشان را بیرون می‌آورند، می‌دانی، شانس بیاورند»، لبخند می‌زند و به بینندگان در مراحل مشابه زندگی فکر می‌کند. . “من مطمئن هستم که ما قرارهای اول زیادی خواهیم داشت.”

اما او به سرعت اضافه می کند: “ما اولین قرارهای زیادی داریم که اکنون ازدواج کرده اند و بچه هایی با هم دارند که از طریق ملاقات و احوالپرسی می آیند. بنابراین موسیقی مردم را دور هم جمع می کند. شفابخش است.”

آلبوم این انرژی را جذب می کند و آن را باز نگه می دارد. صرف نظر از وضعیت ارتباطی یا تحقیق وجودی شنونده، چیزی وجود دارد که با آن طنین انداز شود.

“کشتن یک گاوچران” این جهانی بودن را به شیوه های شگفت انگیزی مدیریت می کند. تنها همکاری با ستاره 2023، جلی رول، «شورولت» است که بازسازی فیلم موفق Dobie Gray در سال 1973 «Drift Away» است. این جفت در گروه کر با هم هماهنگ می شوند: “او گفت: “یک سیکس پک به من بده، مقداری بروکس و دان / اگر یک دختر روستایی می خواهی، تازه یکی را پیدا کرده ای، بیا برویم” / آره، “در شورلت تو.”

ترانه‌هایی توسط لینچ ساخته شده است تا انرژی یک شب آخر هفته در برادوی در نشویل را تامین کند (ترانه‌های تند و با صدای گاو “Honky Tonk Heartbreaker”) و آهنگ‌هایی برای عاشق کردن یک دختر تگزاسی (سوختگی عاشقانه ” جورج استریت جونیور، پر از تخم مرغ های ناز عید پاک دهه 90). و آهنگ هایی هستند که سوگوار مسیر طی شده هستند (“اگر نوشیدن را متوقف کنم” و “چراغ های آبی”).

لینچ گفت: «این آزادترین و صادقانه‌ترین آلبومی است که تا به حال با یک آلبوم داشته‌ام، زیرا واقعاً این من است که می‌دانم آینده‌ام، زندگی‌ام، و صادقانه، کمی درمان چیست.» “من هنوز دارم متوجه می شوم که این حرکت برای من چیست، می دانید، آیا من به اندازه کافی عمدی هستم و سعی می کنم کسی را پیدا کنم که با او زندگی کنم؟ آیا بیش از حد محافظت می کنم؟”

به این سوالات در Kill a Cowboy پاسخ واضحی داده نشده است، و صادقانه بگویم، اگر پاسخ داده می شد، لینچ با مخاطبان خود صادق نبود. زندگی یک ماجراجویی است و او ارزش را در گرفتن ماجراجویی و لحظات خوب می بیند.

او می‌گوید: «فکر می‌کنم اکنون راحت هستم که در پوست خودم باشم و بدانم که خوب هستم. پسران و دختران زیادی وجود دارند که من را دوست دارند و آن را همان چیزی که هستم می‌پذیرند.»

حق چاپ © 2023 واشنگتن تایمز، LLC.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما