جنگ روسیه و اوکراین: دایانا یاسترمسکا اوکراینی می خواهد در لیون برای کشور جنگ زده پیروز شود

[ad_1]

دایانا یاسترمسکا اوکراینی که هفته گذشته پس از تهاجم ژوئن مجبور به ترک خانه اش شد، گفت که می خواهد پس از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات آزاد لیون به پیروزی برای کشورش ادامه دهد. این دختر 21 ساله و خواهر کوچکترش ایوانا هفته گذشته دو شب را در یک پارکینگ زیرزمینی گذراندند و سپس والدینشان آنها را با قایق از اوکراین به رومانی و سپس به فرانسه فرستادند.

یاسترمسکا پس از پیروزی مقابل آنا بوگدان رومانیایی در رویداد WTA 250 در روز سه‌شنبه، در زمین شکست خورد، اما گفت که پس از پیروزی 6-2 و 6-3 روز پنجشنبه مقابل کریستینا بوسا، بهتر با این وضعیت برخورد کرده است. یاسترمسکا گفت: «امروز قطعاً با احساسات من کمی راحت تر بود. من می توانستم آنها را تحت کنترل داشته باشم، بنابراین از این بابت بسیار خوشحالم. دیروز سعی کردم هرچه سریعتر ریکاوری کنم تا برای مسابقه خود آماده شوم و هنوز هم بسیار عصبی هستم زیرا واقعاً می خواهم در مسابقات کشورم پیروز شوم.”

روسیه اقدامات خود در اوکراین را “عملیات ویژه” می خواند. یاسترمسکا با بیان اینکه خوشحالم در مکانی امن با خواهرش هستم، گفت: این مسابقات برای من بسیار احساسی است، اما از این برد بسیار خوشحالم.

او گفت: از هر امتیازی که در اینجا بازی می کنم، بسیار لذت می برم و به خصوص با شرایطی که الان داریم، هزاران بار بیشتر از آن لذت می برم. تمام تلاشم را می کنم تا در مسابقه بعدی خود پیروز شوم.»

اشلی بارتی و دانیل کالینز از ایندین ولز خارج شدند

اشلی بارتی و دانیل کالینز، فینالیست‌های اوپن استرالیا، در هفته آینده پس از خروج از رویداد ایندیان ولز، کالیفرنیا، در هفته آینده غایب خواهند بود. بارتی، 25 ساله استرالیایی که در رده بندی شماره 25 قرار دارد. 1 در جهان پس از کسب سومین عنوان گرند اسلم حرفه ای خود در ملبورن، همچنین از مسابقات اوپن میامی که پس از BNP Paribas Open برگزار می شود، کناره گیری کرد.

بارتی از زمان شکست دادن کالینز، بومی 28 ساله فلوریدا، با نتایج 6-3، 7-6 (2) در فینال اوپن استرالیا، بازی نکرده است. بارتی در بیانیه ای گفت: متأسفانه بدن من آنطور که بعد از مسابقات آزاد استرالیا انتظار داشتم بهبود نیافته است و نتوانستم به اندازه کافی برای ایندین ولز و میامی آماده شوم. فکر نمی‌کنم در سطح لازم برای برنده شدن در این مسابقات باشم و در نتیجه تصمیم گرفتم از هر دو تورنمنت کنار بکشم. من عاشق این رویدادها هستم و اکنون قرار نیست در آنجا شرکت کنم، اما درست کردن بدنم باید تمرکز من باشد.»

بارتی افزود که قصد دارد به موقع به میدان بازگردد تا با تیم استرالیا در مرحله مقدماتی جام بیلی ژان کینگ در هفته 11 تا 17 آوریل رقابت کند. بر اساس تور WTA، کالینز به دلیل “مداوم مصدومیت” از ایندین ولز خارج شد. او پس از کسب رتبه اول شغلی در رتبه یازدهم جهان قرار دارد. 10 درست بعد از اوپن استرالیا.

(با ورودی رویترز)[ad_2]

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances