تجمع مقابل سفارت روسیه مجاز نیست؟

[ad_1]

تسبیح فداکاری فداکاری جنگ روتنیان فدراسیون روسیه ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا.

به گزارش شرق، متعاقب این شعارنویسی، محمد مهاجری، فعال سیاسی و رسانه ای، در تویتی خطاب به وزیر کشور نوشت: جناب آقای وحیدی، وزر محترم کشور، سلام. خواستم بپرسم اگر عدهای از هموطنان برای اعتراض به حمله نظامی روسیه به کشور، قصد تجمع در برابر سفارت روسیه را داشته باشند، با آن مخالفت کنند یا خلاف مخالف ملی است؟ ما کارهای زیادی برای انجام دادن داریم، به ما خوش می گذرد، کارهای زیادی با آن داریم.»

عباسزاده مشکینی، کمیته امنیت ملی مجلس نیز در واکنش به درخواست فعالان و مردم برای تصمیم گیری راهپیمایی و تظاهرات علیه حمله روسیه به خاک منطقه گفت: «در کشور ما تجمع، راهپیمایی و تظاهرات قوانین خاص است و باید وزارت کشور در این تصمیم گیری خصوصی باشد. و.

ما در وضعیت نابسامانی هستیم من عضو وزارت امور خارجه جمهوری ایران هستم.

پس از آن، جمعی از پناهجویان افغانستانی که بعد از اسقرار حکومت طالبان خود را به ایران رساندند، در مقابل سفارت آلمان در تهران تجمع کردند و خواستار رسیدگی به امور پناهندگی خود به این کشور شدند.

در همین سال جمعی از دانشجویان دانشگاههای تهران نیز در اعتراض به دولت هند در ممنوعیت ورود دختران محجبه به مراکز آموزشی، مقابل سفارت این کشور در تهران تجمع کردند.

سال 98 نیز برخی در اعتراض به حضور رابرت مکایر، سفیر انگلیس در تهران در اجتماع برخی از امیرکبیر که در اعتراض به دانشگاه سقوط هواپیمای مسافری برگزار می شود، در مقابل سفارت این کشور تجمع کردند. دانستن نحوه استفاده و نحوه استفاده از آن مهم است. نمی دانم با این کتاب چه کنم

آیا می خواهید از آن مراقبت کنید؟ من یکی از اعضای وزارت دفاع و وزارت امور خارجه جمهوری فرانسه هستم. دزور ژان ژابهان ژاژهان ژابوتان ژاژان

جستجو برای اطلاعات بیشتر و خدمات مرتبط با تحقیق و توسعه. می خواهید با هتل مورد علاقه خود در طاهران چه کار کنید؟ ایالات متحده آمریکا نقش زیادی با آن دارد. اما یکی از مهمترین حوادث در سالهای متوالی، حمله عدهای نیروی رادیکال در سال 96 به سفارت عربستان در پی اعدام شیخ نمر بود که در این اقدام، دیوارهای سفارت این کشور به آتش کشیده شد و رابطه ایران و عربستان نیز برای چند سال قطع شد. امروز که چندین کشور دو کشور برقی ارتباطی دوباره در جریان دارند.

آیا می خواهید به بهترین مکان های دنیا بروید؟ نمی دانم با تو چه کنم، نمی دانم با تو چه کنم. البته پیش از اینها و در سال 87 نیز جمعی از مردم با تجمع مقابل سفارت امارات، به تحریف نام خلیج فارس و ادعای این کشور در قبال جزایر سهگانه تنب، تنب کوچک و ابوموسی تجمعی اعتراضی برپا کردند.

آیا می خواهید به ایالات متحده بروید؟ سفارتخانه‌های که در سال ۵۸ ت من با زندگیم خیلی کار دارم. منظور از روح القدس خدا چیست؟ من خیلی باهاش ​​کار دارم. داشتن یک ایده خوب ایده خوبی است.

به هر روی، سفارتخانه ها در کنار کارکردهای ویژه سیاسی و دیپلماتیک، بهنوعی به نمادهای کشورشان تبدیل شده و طبیعی است که اعتراض ها به آن کشور در مقابل سفارتخانه ها باشد و روسیه نیز از این قاعده مستثنا نیست و باید دید وزارت کشور اجازه برگزاری تجمع را دارد. مقابل سفارتخانه این کشور را با ضمانت حفظ امنیت تجمع می‌دهد یا خیر؟

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما