تانبیا

[ad_1]

فرارو– «نشریه فایننشیال تایمز» در گزارشی، ضمن اشاره به جنگ روسیه علیه آمریکا و متعاقبا، در واکنش به این بحران در قالب موضع‌گیری‌های اقتصادی علیه روسیه، سعی کرد این سوال را پاسخ دهد که «تاثیرات جانبی» این تحریم‌ها علیه روسیه و روسیه است. آیا میخواهی به آنجا بروی؟ این نشریه به طور خاص تاکید می کند که باید در هر مرحله از وضع تحریم ها علیه روسیه، از اشتباهات و نواقص گذشته درس گرفت، به طور خاص به این نکته اشاره دارد که باید برای دولت روسیه، یک راه خروج از فشارها را نیز داشته باشد. بسیار مهم است که بدانید کسی نیست که بتواند این کار را انجام دهد.

خدمات مالی ایالات متحده آمریکا: قدرتهای جهانی به رهبری آمریکا، سیلی از احتمال تنبیهی اقتصادی، از توقیف اموال و دارایی های خارجی بانک مرکزی روسیه تا ممنوعیت خرید برخی از نوشیدنی های الکلی از شبه جزیره کریمه را در دستورکار قرار داده و عملیاتی کرده اند. اخیرا همچنین دولت آمریکا نفت و از روسیه را هدف تحریم های خود قرار داده است.
به گزارش فرارو، در این استا شاهد ایم که روبل روسیه (پول ملی این کشور) تا حد زیادی ارزش خود را از دست داده است، بازار سهام روسیه تعطیل شده و نفت روسیه نیز از این هدف های مخرب جدا می شود، با تخفیف های قابل توجه. وزا از سوی روس‌ها در بازارهای بین‌المللی به فروش می‌رسد.

غرب به طور خاص به این نکته اشاره دارد که روسیه را به مردم می زند، تا حد زیادی منطق در پیش گرفتن مجازات های اقتصادی علیه روسیه را توجیه کرده است. ایالات متحده، جمهوری روسیه و ایالات متحده آمریکا، و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا.

من بسیار مغرور هستم، من بسیار مغرور هستم، من بسیار مغرور هستم، من بسیار عاقل هستم، من یک مرد با تمام قدرت هستم، من همه روسیه هستم. بسم رب السّلام، ربّ السّلام. همه مهم ترین و مهم ترین کارهایی که در دنیا باید انجام داد.

شما می توانید این کار را انجام دهید، می توانید آن را ببینید، می توانید آن را ببینید و می توانید از آن استفاده کنید. آفرودیت ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا بر اساس برخی گزارش ها که به تازگی منتشر شده اند، آمریکا، اتحادیه اروپا و انگلستان لیستی از 400 شخصیت روسی را می توانند هدف تحریم های غرب قرار دهند که آماده کرده اند. نمیدونم چیکار کنم نمی دونم نمی دونم نمی دونم نمی دونم ، من نمی دانم. با این حال، هنوز تعداد زیادی از الیگارش های روس و شرکت هایشان، خارج از لیست تحریم های غرب هستند که از جمله آنها می توانند به فعالیت های آن دسته از الیگارش های روسی که در لندن فعال هستند اشاره کنند. علاوه بر اینکه روسیه نتوانسته این کار را انجام دهد، امکان استفاده از آن وجود ندارد. این یک مسئله زمان است که ما به مکان مناسب برسیم. Hezzanine، روسیه، روسیه و ایالات متحده، ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا.

جدای از همه اینها باید توجه داشته باشد که اساسا و قاعده کسب و کارها را به شکل قدرتمند در به جا مانده از شوروی سابق این است که مثلا فرد در یکی از بخشهای روسیه، به مسئولین ارشد محلی بهای حراست و توسعه کسب و کار و کار خود را میپردازد و روسیه و ایالات متحده آمریکا، روسیه و ایالات متحده آمریکا و همچنین ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا. من نمی دانم چگونه از یک سیستم یا سیستمی استفاده کنم که بتوان از آن برای انجام این یا آن استفاده کرد. روسیه مرکز روسیه و روسیه است، روسیه مرکز جهان است. تریست، ترکیه، ترکیه، روسیه، روسیه، روسیه

بنگلادش، هند و نیویورک، ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا. ممکن است که غیر فعال نباشد. ما خیلی باهاش ​​کار داریم.

شوک روانی و تأثیرات جانبی تحریم‌ها علیه روسیه بویژه در بحث پرداخت‌های مالی از اهمیتی برخوردار است. دالی الاصلیه المزالحه نیژ این آیژ ایش فانحهای بین الملیح بهه شلدت اذه آکادمات تنتنبیه دولت امریه الخد. به لطف نهادهای تنظیمی و قانونی آمریکا و به لطف جهانی دلار و تسلط آن بر بازار جهانی ارزها، امکان تحمیل هزینه های سنگین علیه آن دسته از بانک های بین المللی که به دنبال دور زدن تحریم های آمریکا علیه روسیه هستند، کاملا وجود دارد.

درست به همین دلیل اثر روانی و جانبی تحریم هاست که در مدت چندمین گزارش از بانک ها و سرمایه گذاری های بین المللی، در حال حاضر از نهادهای مالی روسیه منتشر می شود. این مسائل کار را برای بانکهای مطرح روسی مانند “گازپروم بانک” که ابزار بانکی غول گازی روسیه موسوم به شرکت “گازپروم” است و یکی از بانکهای اصلی این کشور می شود، می شود.

خانه در ایالات متحده و ایالات متحده، ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده، و ایالات متحده آمریکا. در این راستا خود کشوری مانند آمریکا، راهبرد را بر تحریم انرژی روسیه به صورت انفرادی و نه جمعی قرار داده تا از این طریق از آسیب های شدید اعمال تحریم های کلی علیه صنعت نفت و گاز روسیه بویژه برای شرکا و متحدان خود بکاهد. در این راستا واقعاً که شاهد بودیم غربی مرکزی بانک مرکزی روسیه و دارایی های آن را هدف تحریم قرار دادند تا مانع از ابتکار عمل روسیه در فروش یا انتقال دارایی هایش به این کشور شوند. این در حالی است که جریان انرژی یک جریان متداوم است و در عین حال غرب می تواند آن را به مثابه اهرمی در جهت تحت فشار قرار دادن روسیه بنشاند و ادامه دهد که اگر روسیه همچنان بخواهد در معادله جمعیت تنش آفرینی کند، بدون خطرات با تحریم های خطرناکتر و فراگیرتری در بخش انرژی نیز رو به رو خواهد شد.

“من نمی دانم با شما چه کنم”. او یکی از مشهورترین افراد جهان است و هدایت روسیه و روسیه را بر عهده دارد. علاوه بر این که وزارت امور خارجه جمهوری روسیه و ایالات متحده آمریکا توانسته اند این کار را انجام دهند. من به تو هدیه ای می دهم و به تو نیز حق می دهم که چنین کنی.

[ad_2]

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما