اگر می خواهید آن را انجام دهید، می توانید آن را انجام دهید!دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر طی نامهای خطاب به رئیس مجلس، کلیات طرح کرامت همسران خانه دار و حمایت از ازدواج و فرزند آوری را به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

به گزارش فارس، سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با عنایت بر حمایت از نهاد مقدس خانواده و زوجین به فرزند آوری در موسم تصویب بودجه 1401 توسط مجلس شورای اسلامی، طی نامهای خطاب به رئیس مجلس. برای اهداف قانون ایالات متحده آمریکا، دولت ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا

تشکل های طرح بدين شرح است

آنجا که نقشهای مهم جامعه از شغل ارزشمند و بی‌نظیر همسرداری و مادری است و این دو جایگاه معروف است و در سالهای اخیر به دلیل بی توجهی و اخذ سیاستهای ناصواب و عدم اهتمام به قانون، تضعیف شده است و از فررور طططططططططططططططططططط طط

1-در حال حاضر حقوق یک کارمند با سه فرزند فقط چند صد هزار تومان بالاتر از یک کارمند هم رتبه مجرد است که این مبلغ هیچ تناسبی با هزینه های فرزند و همسر ندارد بلکه خود، فرهنگ سازی و توجیهی برای جواز عدم ازدواج و فرزند آوری است.

2-ضروری است برای دادن به شغل تربیتی بانوان خانه دار که بهترین شغل یعنی همسرداری و تربیت کودک است که برای اجرت المثل کار در منزل و پرورش نسل، حقوقی با این عنوان شغلی همسر در حقوق سرپرست خانواده در نظر گرفته شود. شد.

3-هزینه فرزند آوری و نگه داری از فرزند نیز در حال حاضر هیچ تناسبی با اختصاص مبلغ حق اولاد در فیش حقوقی نیست که به ازای هزینه های واقعی فرزندان حقوق و دستمزد کارمندان و افزایش افزایش یابد.

4-اگر اجرت المثل برای یک خانم خانه دار با کمترین حقوق و دستمزد در نظر گرفته می شود مبلغ مبلغی حدود 5 میلیون تومان باشد که به تناسب تعداد فرزندان نیز مستحق شود.

۵-برای هر فرزند نیز به عنوان حق اولاد رقم واقعی تر به نسبت هزینه ها

دوستت دارم

1-در بودجه کشور و برنامه 5 ساله، افزایش حقوق کارمندان و کارگران فقط برای متاهلین و به نسبت تعداد فرزندان افزایش می یابد تا طی چند سال اجرت المثل بانوان خانه دار واقعی شود.

۲-برای مارمندان و کارگران مجرد به جای افزایش حقوق، وام ازدواج در نظر گرفته شود.

۳-به تعداد فرزندان ماهانه حق اولاد با وضعیت اقتصادی روز جامعه در نظر گرفته شود.

۴-افراد سرپرست خانوار در اولویت استخدام و ارتقاء شغلی قرار رایرند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم