اگر می خواهید آن را انجام دهید، می توانید آن را انجام دهید!

[ad_1]

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر طی نامهای خطاب به رئیس مجلس، کلیات طرح کرامت همسران خانه دار و حمایت از ازدواج و فرزند آوری را به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

به گزارش فارس، سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با عنایت بر حمایت از نهاد مقدس خانواده و زوجین به فرزند آوری در موسم تصویب بودجه 1401 توسط مجلس شورای اسلامی، طی نامهای خطاب به رئیس مجلس. برای اهداف قانون ایالات متحده آمریکا، دولت ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا

تشکل های طرح بدين شرح است

آنجا که نقشهای مهم جامعه از شغل ارزشمند و بی‌نظیر همسرداری و مادری است و این دو جایگاه معروف است و در سالهای اخیر به دلیل بی توجهی و اخذ سیاستهای ناصواب و عدم اهتمام به قانون، تضعیف شده است و از فررور طططططططططططططططططططط طط

1-در حال حاضر حقوق یک کارمند با سه فرزند فقط چند صد هزار تومان بالاتر از یک کارمند هم رتبه مجرد است که این مبلغ هیچ تناسبی با هزینه های فرزند و همسر ندارد بلکه خود، فرهنگ سازی و توجیهی برای جواز عدم ازدواج و فرزند آوری است.

2-ضروری است برای دادن به شغل تربیتی بانوان خانه دار که بهترین شغل یعنی همسرداری و تربیت کودک است که برای اجرت المثل کار در منزل و پرورش نسل، حقوقی با این عنوان شغلی همسر در حقوق سرپرست خانواده در نظر گرفته شود. شد.

3-هزینه فرزند آوری و نگه داری از فرزند نیز در حال حاضر هیچ تناسبی با اختصاص مبلغ حق اولاد در فیش حقوقی نیست که به ازای هزینه های واقعی فرزندان حقوق و دستمزد کارمندان و افزایش افزایش یابد.

4-اگر اجرت المثل برای یک خانم خانه دار با کمترین حقوق و دستمزد در نظر گرفته می شود مبلغ مبلغی حدود 5 میلیون تومان باشد که به تناسب تعداد فرزندان نیز مستحق شود.

۵-برای هر فرزند نیز به عنوان حق اولاد رقم واقعی تر به نسبت هزینه ها

دوستت دارم

1-در بودجه کشور و برنامه 5 ساله، افزایش حقوق کارمندان و کارگران فقط برای متاهلین و به نسبت تعداد فرزندان افزایش می یابد تا طی چند سال اجرت المثل بانوان خانه دار واقعی شود.

۲-برای مارمندان و کارگران مجرد به جای افزایش حقوق، وام ازدواج در نظر گرفته شود.

۳-به تعداد فرزندان ماهانه حق اولاد با وضعیت اقتصادی روز جامعه در نظر گرفته شود.

۴-افراد سرپرست خانوار در اولویت استخدام و ارتقاء شغلی قرار رایرند.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliances
تماس با ما