انتقاد تند محسن هاشمی از دانشجویان پیرو خط امام

[ad_1]

محسن هاشمی در روزنامه اعتماد نوشت ; آیت الله خامنه ای، هاشمیرفسنجانی، و جمعی دیگر از اوایل آبان سال 58 عازم حج تمتع شده بودند و آنجا بودند که امام خمینی (ره) نسبت به ورود شاه به آمریکا عکسالعمل نشان دادند.

سفر بازرگان به الجزایر، برای شرکت در جشن الجزایر و ملاقات با پرزنیسکی مشاور امنیتی محافظه جمهور آمریکا، مقاومت به اعتراض و راهپیمایی ضد امریکایی بعد از نماز عید قربان در ایران و در 13 آبان تصرف سفارت آمریکا توسط جمعی از دانشجویان که آقایان هاشمی شدند. و درود خدا بر او باد.

این دو در 13 آبان در مکه بودند و تصرف سفارت آمریکا را شبهنگام در پشت بام محل اقامت زمانی که آماده خواب میشدند از رادیو شنیده و تعجب کردند، چراکه سیاست انقلاب این نبود و حتی قبل از آن امریکاییها بدون آسیبی از ایران رفتند و حتی غائله گروه را دیدند. مسلحی که در 25 بهمن 57 به سفارت حمله کرده بود توسط نماینده دولت موقت حل و فصل شد و در مهرماه هم فداییان خلق کردند به سفارت آمریکا حمله کردند که پلیس آنها را بیرون کرد.

واضح بود نه شورای انقلاب و نه دولت که موقتاً به چنین چیزی نرسید و تحلیل آنها (آقایان و هاشمی) آنجا دور از کشور بود که این مسئله هم به زودی حل و فصل می شود.

در تهران در جزییات مشخص شد که دانشجویان معترض بدون هماهنگی با مسئولان وقت به سفارت حمله کرده و آن را به اشغال درآوردن و بعد از امام خمینی (ره) با دیدن اسناد و مدارک آن را تایید کرده اند و گفته اند که اینطور که به ما اطلاع می دهند. بابا فندق اوار أمریزا مرکز جاسوسی و توطئه بوده است.

این سخنان امامی که آمریکا را مقصر اصلی این حادثه معرفی کرده بود، نه تنها آمریکایی ها بودند که از همان روزهای اول برای پایان بخشیدن به این حرکت افراط به میدان آمده بودند، ناامید کرد.

تصرف سفارت آمریکا توسط دانشجویانی که خود را پیرو خط امام نامیدند مهمترین خبر جهان شد و با حضور آقای موسویخوئینی در میان دانشجویان و صحبت امام (ره) مبنی بر تایید حرکت دانشجویان که انقلابی بزرگتر از انقلاب اول صورت گرفته است ضد آمریکایی را با حمایت از موج ضد آمریکایی. مردمی در کشور راه انداخت و تکلیف همه چه موافق و چه مخالف با همایت امام از دانشجویان روشن شد.

آمریکا هم با تمام تبلیغاتی خود را به میدان آمد و خواست این عمل را انجام دهد پیرو امام به عمل مبارزه با آمریکا تبدیل شد و شورای انقلاب هم به دلیل پیچیدگی خاص آن و نظر شخص امام به نتیجه رسید که به استعفای دولت موقت تبدیل شود و شورای انقلاب اداره کشور شد.

امام قبول نکردند زنان را با آمریکا بگیرد و خواهان تحویل شاه مخلوع و دست برداشتن از جاسوسی علیه نهضت شدند، ولی شرایط هم راه را باز نکردند و فقط بعد از خروج از شاه آمریکا، سیاهان و گروگان آزاد شدند.

زیباترین و مهمترین و مهمترین و مهمترین و مهمترین. انتشار اعلامیه ها و بیانیه های دانشجویان تسخیرکننده سفارت، به ویژه انتشار اسناد محرمانه سفارت در ارتباط با عشق سیاسی از جمله چند نفر از اعضای دولت موقت موج افراطی، ایجاد و تنش ها افزایش یافت.

شورای انقلاب خواستار احتیاط بیشتر دانشجویان بود، زیرا که باید از اسناد استنتاج و تفسیر و تحلیل با رعایت همه جوانب اسلامی و حقوقی میگرفت و با ورود دادگاه صالحه نتیجهگیری میشد.

انقلاب افشاگریهای شورای اسلامی را قبول نکردند، چراکه انقلاب را در معرض آسیب اخلاقی، فرهنگی سیاسی و بزرگی میداد و با ایجاد تفرقه به سمت تصحیح حسابهای سیاسی با گروهی میرفت و شورای انقلاب بر دفاع از کلیت دولت موقت و همکاران اجرایی شورای انقلاب که برخی از آنها عمل میکنند. شما می توانید این کار را انجام دهید، شما می توانید آن را انجام دهید، شما می توانید آن را انجام دهید. من عضوی از وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم و آموزش و پرورش هستم.

شعار «دانشجوی خط امام افشاکن افشاکن» نیز مطرح شد و افشاگریها گسترش یافت، برای مثال امیرانتظام به جاسوسی برای سازمان سیا شد و با روشی از سفارت به کشور برگردانده و زندانی شد، در تصاویری که نظر برخی اعضای شورای انقلاب این نبود و حرفهای بود. نمی شود که رب اعیان، رب اعیان و رب اعیان باشد.

همه بهترین ها و محبوب ترین ها و محبوب ترین ها و محبوب ترین ها در ایالات متحده و ایالات متحده. طریری الی الله الا الله التلاهیر الطلح الی الله الا الله الا الله الا الله الا الله الا الله الا الله الا الله الا الله.

عمل افراطی که توسط دانشجو در کشور انجام شد، به دلیل رفتار ناشی از آمریکا با موضوعی که حسابهای ارزی ایران را در مقابل آمریکا گرفت و تهدیدها غلیظتر شد و ممکن است شورای انقلاب مجبور به صدور نفت به آمریکا شود و گروگانگیری اوج بیشتری پیدا کند. .

الشهرایی السیزمان الشزمن عضو الشرم الشرقی الشهرایی الشهرای الشهرای الشهرای الشهرایی الشهرایی الشهرایی الشهرایی است. شهرایی امام استدلال شورای انقلاب را نپذیرفتند، منطقه و بعد از دادگاه لاهه ایران را محکوم کرد و آمریکا خود را از اتحادیه را به شورای اقتصادی ایران کرد و ایران تصمیم به محاکمه گروگانها گرفت.

اسرار بر تحویل و محاکمه شاهلو و عدم همراهی امریکایی ها، باعث بیاثر شدن امام مخالف سیاسی و پیام های رد و تبدیل شدن آنها به شورای انقلاب را منتفی و قرار دادن گروگان ها تا تشکیل مجلس ملی و حضور وکلای مردم فعلا می شود. افراد مسلمان پیرو خط امام باقی بماند و اما آمریکا به سمت فشار بیشتر روی ایران رفت و با اعلام رابطه سیاسی آمریکا با ایران در 19 فروردین سال 1359 متعاقبا تحریم اقتصادی، بلوکه کردن دارایی های ایران در آمریکا، اخراج از ایرانیان، دانشجویان و چشم پزشکی ایران من یکی از اعضای کلیسای مقدس هستم.

[ad_2]

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialGuide to buying household appliances
تماس با ما