ادعای اشنگتن: اگر ایران جدیت نشان دهد، به توافق می‌رسیم

[ad_1]

یکی از مهم ترین و مهم ترین کارهایی که باید انجام داد این است که بتوان از طیف وسیعی از مواد استفاده کرد.

می خواهی بروی؟ این مقام آمریکایی پنجشنبه شب به وقت محلی در حالیکه مذاکرات وین اکنون به مرحله ای رسیده است که سرنوشت آن صرفاً به تصمیمات سیاسی طرف های غربی به ویژه آمریکا می پردازد، ادعا می کند که ایران جدیت نشان می دهد، توافق طی چند روز آینده امکان پذیر است. .

یک وزارت امور خارجه آمریکا با بیان اینکه توجه جدی در گذشته به دست آمده است، در گفتگو با خبرگزاری فرانسه بدون اشاره به هفته های گذشته در این برهه زمانی در پی خروج از برجام مدعی شد: اگر ایران جدیت نشان دهد، ما می توانیم در این مورد. من باید بتوانم از این محصول به صورت رایگان استفاده کنم.

من به دنبال جایی برای رفتن به ایالات متحده آمریکا هستم.

معاون رئیس مجلس سفید عصر پنجشنبه به وقت محلی در نشستی با خبرنگاران افزود: مذاکرات با ایران در مورد بازگشت متقابل به اجرای کامل برجام به نقطه اضطراری رسیده است.

رارین ژان پیر معاون رئیس کاخ سفید گفت: یک توافق که به نگرانی‌های همه طرف‌ها انجام می‌شود در دستر.

وی در سیاست بکارگیری ضرب الاجل های ساخت آمریکا درباره مذاکرات وین برای فشار بر ایران در میز مدعی شد اگر در چند هفته آینده به این توافق دست نیابیم، پیشرفت های هستهای ایران به برجام را غیر ممکن میسازد.

این مقام کاخ سفید همچنین در تداوم سیاست های هراس از پیشرفت های ایران در برجام مدعی شد حرف نهایی این است، ما با یک وضعیت بسیار خطرناک مواجه هستیم. مهمان نوازی ایرانیان مکانی بسیار محبوب برای اقامت است.

ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا نقش زیادی با آن دارند.

تارنمای روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز به نام این مقام آمریکایی اشاره و نوشته است مذاکرات سخت و دقیق برای احیای توافق بین‌المللی با ایران ممکن است به پایان خود نزدیک باشد و دیپلمات‌ها می‌گویند از نزدیک به یک سال توافق، توافق در دست است. این مهمترین راه برای یافتن شغل است.

ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا توانسته اند این کار را انجام دهند.

نیویورک تایمز ادعا می‌کند به گفته‌های دیگری که به دلیل دلایل استدلال نخواستند، آنها فاش شوند یکی از نکاتی که هنوز در مورد آن بحث باعث کاهش تولید سوخت می‌شود، ایران است.

ما تعداد زیادی شرکت در ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا داریم.

اولیانوف پیشتر به خبرنگاران گفته بود که مذاکرات وین به پایان بسیار نزدیک شده است «اما به زمان بیشتری نیاز داریم – نه بیشتر – تا کارها را تکمیل کنیم.» همچنین ایده خوبی است که یک سفر رفت و برگشت داشته باشید.

علی باقری نماینده ارشد ایران چهارشنبه شب با انتشار پیامی در توییتر نوشت: بعد از هفته ها زمان بررسی، بیش از هر زمان به توافق نزدیک شد، اما تا وقتی درباره همه چیز توافق نشد، درباره هیچ توافقی صورت نگرفته است.

حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران نیز در گفت‌وگو و گوی اختصاصی روزنامه‌های فایننشیال تایمز که امروز منتشر شد، گفت که قاصر از درخواست ایران مبنی بر تضمین عدم خروج طرف‌های امضاکننده برجام از این توافق بوده است.

دستگاه دیپلماسی ایران گفت: افکار عمومی در ایران به دلیل خروج آمریکا از برجام نمی تواند رئیس یک حکومت، چه ایالات متحده باشد، را به عنوان ضمانت پذیرفته است.

و تو را یاری رب الارباب المعظمات می کنم.

دور هشتم گفتگوهای رفع تحریم ها در وین از ششم دیماه آغاز شده و اکنون به مرحله ای عسیده می رسد که نتیجه آن اسی برف های غربی است. اگر طرف‌های تصمیم‌های غربی را به آن آگاه کنند، می‌توان گفت، می‌توان چند موضوع باقیمانده را حل کرد و چند ظرف به توافق نهایی دست یافت.

هیئت ایرانی بر اصول و دستورالعمل ها پیشنهادات و خواسته های روشن خود در موضوعات باقیمانده را روی میز قرار داده است و اکنون کاملاً در زمین طرف های غربی است.

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما